lek. med. Dariusz Żak, lek. med. Paweł Wasiluk, lek. med. Łukasz Sawicki, lek. med. Krzysztof Ćwikła – chirurgia onkologiczna i chirurgia ogólna

Z przyjemnością informujemy, że od lipca 2021 r. dołączają do naszego zespołu lekarsko-konsultacyjnego doświadczeni specjaliści z zakresu chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej: lek. med. Dariusz Żak, lek. med. Paweł Wasiluk, lek. med. Łukasz Sawicki, lek. med. Krzysztof Ćwikła.

Na co dzień związani ze Szpitalem św. Wincentego Lux Med. Onkologia. Specjalizują się w chirurgicznym leczeniu onkologicznym: kompleksowe operacje przewodu pokarmowego, w tym całkowite i częściowe resekcje żołądka, dwunastnicy, jelita cienkiego, grubego i odbytnicy, jak również zabiegi wątroby, dróg żółciowych i trzustki. Kompleksowe zabiegi w obrębie piersi (mastektomie, kwadrantektomie, BCT). Operacje gruczołów dokrewnych (resekcja tarczycy, przytarczyc, nadnerczy) i na układzie limfatycznym (wycięcie węzłów chłonnych), operacje przepuklin brzusznych i pachwinowych.

Zapisy na konsultacje tel. 22 825 62 99